Konya Sosyal Bilimler Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konya Sosyal Bilimler Lisesi

Tarayıcınızın Mozzilla Freefox olması TAvsiyemzdir... 261

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anime-manga çizim teknikler

YazarMesaj
KouJi
FrmTcrb
FrmTcrb
KouJi

İş/Hobiler : Anime izlemek-çizmek,gitar çalmak,müzik dinlemek,yazılıdan kötü not almak
Lakap : Karpuzcu

Anime-manga çizim teknikler Empty
MesajKonu: Anime-manga çizim teknikler   Anime-manga çizim teknikler EmptyCuma Ara. 05, 2008 12:04 am

Arkadaşlar size verdiğim link ile istediğiniz şekilde anime(japon çizgi filmleridir bunlar bilmeyenler için söylüyorum örn:beyblade,şeker kız candy,pokemon) ve manga(animelerin çizgi roman şekli) çizebilirsiniz tabi merakı olanlar ben bu teknikleri kullanıyorum ve gayet iyi Very Happy

Lİnk:http://www.anime.gen.tr/yaziliste.php?kategori=120

arkladaşlar reklam yapmak gibi olmasın yani öyle bi niyetim yok sadece yardfımcı olmak için söylüyorum anime ve mangaya merakı olanlar bu siteden anime ve manganın herşeyini takip edebilirler yani hangi animler yakında yayı-mlanacak,hangileri çiizim aşamasında, geçmişte yayımlanana animler hakkında bilgi ve onların bölümlerine ulşma imkanı olan bi site.Tekrar ediyorum bu bi reklam değildir sadece yardımcı olmak istiyorum.

Anime-manga çizim teknikler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anime Türkiye Ekim
» Anime Türkiye Eylül Sayısı
» Anime Türkiye Ağustos Sayısı